Polecane produkty
Top Sellery czyszczenie opon i felg
DODATKOWE INFORMACJE

Euro Detailing – kosmetyki samochodowe, chemia do auta i akcesoria dodatkowe​

Euro Detailing to sklep internetowy, gdzie kupisz wszystkie potrzebne Ci kosmetyki samochodowe, płyny eksploatacyjne, akcesoria samochodowe i szeroko pojętą chemie do auta. Znajdziesz u nas m.in. woski do lakieru, płyny do felg, dywaniki samochodowe, oleje silnikowe, mikrofibry, gaśnice, linki holownicze i inną chemię samochodową. Cieszymy się dużą ilością zestawów kosmetyków, dzięki którym zawsze znajdziesz coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się również zestawy kosmetyków na prezent, które będą idealne na każdą okazję. Posiadamy również drugi sklep europarts.pl gdzie znajdziesz części samochodowe w rewelacyjnych cenach. W naszym sklepie znajdziesz cenionych producentów jak np. K2, Carmotion, Shiny Garage, Liqui Moly, Ogniochron, Valvoline, Dr.Marcus, Plak, Boll i wiele więcej. 

Zakupy w Euro Detailing 

Posiadamy bardzo dobrą ofertę od naszych przewoźników, dzięki którym posiadamy rewelacyjne ceny za dostarczenie zamówienia. Możesz znaleźć u nas takich przewoźników jak InPost, Poczta Polska lub FedEx. Najczęściej realizujemy Twoje zamówienie w 24h w dniach roboczych, a nasi przewoźnicy deklarują czas dostawy do 48h. To sprawia, że Twoje zamówienie jest u ciebie najpóźniej po trzech dniach roboczych. Długo? Spokojnie. Są to zazwyczaj ekstremalne przypadki, ponieważ zazwyczaj przesyłka jest już u Ciebie po 24h-48h.

Zwroty i reklamacje w Euro Detailing

W naszym sklepie możesz zrobić zwrot zamówienia do 14 dni bez podania przyczyny. Więc jeżeli zamówiony towar Ci się jednak nie spodobał, lub się po prostu rozmyśliłeś, to nie ma żadnego problemu, abyś go zwrócił. Przyjmiemy go i na pewno wykorzystamy, aby nic się nie zmarnowało. Jeżeli jednak towar, który otrzymałeś jest wadliwy, to masz prawo do złożenia reklamacji. Na szczęście w naszym sklepie znajdują się przedmioty, które nie ulegają łatwemu uszkodzeniu. Dodatkowo nasi magazynierzy odpowiednio zabezpieczą twoje zamówienie, aby na pewno nie uległo żadnemu uszkodzeniu.