Sklep motoryzacyjny Euro Parts

Autor: Sklep motoryzacyjny Euro Parts

Jaki sklep motoryzacyjny wybrać w 2022?

Dobry sklep motoryzacyjny jest ważny dla każdego właściciela pojazdu, który posiada już min. 3-letnie auto. Właśnie zazwyczaj w takich momentach szuka się sprawdzonego mechanika, który nie zawiedzie w żadnej naprawie. Kolejnym punktem jest sprawdzony sklep motoryzacyjny, który posiada szeroki asortyment, dobre ceny, oraz wykwalifikowany personel.

Sklep motoryzacyjny Euro Parts

Sklep motoryzacyjny Euro Parts jest liderem sprzedaży części samochodowych na Allegro. Sklep posiada punkt lokalny w miejscowości Banino. Dzięki takiej lokalizacji Euro Parts dostarcza części samochodowe do mechaników z całego Trójmiasta, zaopatrując nawet największe warsztaty.

Sklep motoryzacyjny europarts.pl to już sklep przeznaczony głównie dla detalistów. Znajdziesz w nim ponad 500 tysięcy części samochodowych, olei i płynów, kosmetyków samochodowych, akcesoriów — tworząc w ten sposób prawdopodobnie jeden z największych punktów sprzedaży w Polsce.

Dobry sklep motoryzacyjny 2022

Dobry sklep motoryzacyjny, czyli jaki?

Sklep z częściami samochodowymi powinien posiadać kilka głównych cech, aby powiedzieć, że “jest dobry”. Poznajmy je!

Wykwalifikowany personel

Nie każdy musi znać się na motoryzacji. A czasami nawet i starszy wyjadacz może czegoś nie wiedzieć. Właśnie dlatego w szeregach Euro Parts stoją wykwalifikowane osoby, które posiłkują się m.in. międzynarodowymi katalogami o szerokiej bazie danych na temat każdego pojazdu.

Jest to podstawa w dobrym sklepie motoryzacyjnym. Jeśli potrzebujesz pomocy, to skontaktuje się z nami, a na pewno Ci pomożemy w wyborze.

Szeroki asortyment

Szeroki asortyment, czyli dostęp do praktycznie każdej części samochodowej. Do każdej jeden nakrętki i do każdej śrubeczki. Od tarcz hamulcowych, przez filtry, aż po spinki od tapicerki. Ponad 500 tysięcy produktów w sklepie Euro Parts. To naprawdę BARDZO dużo.

Szybki system logistyczny

Niemożliwe jest, aby trzymać każdą część do każdego samochodu w magazynie. Jest ich po prostu zbyt wiele. Dlatego tak ważne jest, aby sklep motoryzacyjny miał zbudowany bardzo dobry kanał logistyczny ze swoimi dostawcami. Właśnie tak jest w Euro Parts. Jesteśmy w stanie sprowadzić potrzebą część nawet w przeciągu 3h!

Sklep motoryzacyjny Euro Parts

Jaki sklep motoryzacyjny — online czy lokalny?

Oba sklepy mają swoje plusy i minusy, więc ostateczny wybór należy do Ciebie. Jakikolwiek sklep preferujesz to posiadamy zarówno sklep lokalny jak i sklep online.

Lokalny sklep motoryzacyjny

Lokalne sklepy motoryzacyjne to zazwyczaj małe punkt, które posiadają ograniczoną ilość produktów dostępnych od ręki. Na zamówione części trzeba czekać zazwyczaj 2-3 dni robocze, co często jest dość sporym problemem.

Dodatkowo nie posiadasz możliwości szybkiego porównania cen z cenami konkurencji, a w punktach stacjonarnych są one zazwyczaj dużo wyższe.

Lokalny sklep Euro Parts posiada niedaleko swój magazyn wysyłkowy, gdzie znajduje się ponad 100 tysięcy części dostępnych od ręki. To sprawia, że jeżeli nawet danej części nie ma na miejscu, to będzie za ok. 2-3 godziny.

Jeśli nawet tam nie będzie potrzebnego towaru, to nasz system logistyczny pozwala na ściągnięcie części z zaprzyjaźnionych hurtowni w bardzo podobnym czasie.

Podsumowując lokalny sklep motoryzacyjny:

  • Ograniczona ilość produktów dostępnych na miejscu
  • Czas oczekiwania na ściągnięcie części czasami nawet 2-3 dni
  • Brak możliwości porównania cen

Sklep motoryzacyjny online

Jest to naszym zdaniem trend, który jest coraz popularniejszy podobnie jak w każdej innej branży. Nie da się jednak ukryć, że to rozwiązanie jest dużo korzystniejsze zarówno pod względem wygody, ceny, jak i prostoty zakupu.

Części samochodowe można kupić w prosty sposób za pomocą specjalnych wyszukiwarek pojazdów, dzięki czemu wybranej pasującej części jest niezwykle proste. Dodatkowo możliwość porównania cen z cenami konkurencji jest dużo łatwiejsze niż w sklepie lokalnym.

Sklep motoryzacyjny Euro Parts posiada zarówno wyszukiwarkę pojazdów jak i super niskie ceny części samochodowych. Dodatkowo oferujemy wysyłkę w ciągu 24h, co sprawia, że jesteśmy prawdopodobnie jednym z najlepszych sklepów motoryzacyjnych w Polsce.

Podsumowując sklep motoryzacyjny online:

  • Zazwyczaj posiadają ogromne magazyny wysyłkowe (tym samym duże stany towaru)
  • Łatwe porównanie cen z cenami konkurencji
  • Zazwyczaj dużo niższe ceny
  • Proste wyszukiwanie pasujących części
  • Szybka wysyłka

Sklep motoryzacyjny Euro Parts chemia

Sprawdź kategorie produktów w Euro Parts

Kategorie

Panel użytkownika

Kontakt

Telefon: 574 780 502
Email: allegro@europarts.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00