K2 Vapron magiczny czajniczek do regeneracji lamp

Autor: Sklep motoryzacyjny Euro Parts

K2 Vapron magiczny czajniczek do regeneracji reflektorów – recenzja

K2 Vapron magiczny czajniczek do regeneracji reflektorów z tworzyw sztucznych robi niemałą furorę. Czy jest to faktycznie jeden z najlepszych zestawów do regeneracji lamp? 

Co wchodzi w skład zestawu K2 Vapron?

Zestaw K2 Vapron już samym opakowaniem pokazuje, że jest to produkt klasy premium. Starannie zapakowane elementy z czarnymi wykończeniami w środku pudełka. Każdy element posiada swoje wyżłobienia w kartonie, dzięki czemu jego zawartość jest dokładnie zabezpieczona.

Sama zawartość zestawu pokazuje, że producent nie oszczędzał na taśmie produkcyjnej, ponieważ znajdziesz tam wszystko, co będzie niezbędne do naniesienia specjalistycznej powłoki ochronnej K2 Vapron.

Zestaw Vapron zawiera:

 • Płyn do regeneracji K2 Vapron Refill 600ml
 • Kubek (czajniczek) do aplikacji płynu
 • Plastikowa nakłada na kubek
 • Dodatkowa nakładka z wężykiem, ułatwiająca aplikacje w trudno dostępnych miejscach
 • Uszczelka 2szt.
 • Zasilacz 220V

Zestaw jest naprawdę pokaźny. Miłym gestem od strony producenta jest dodatkowa nakładka z wężykiem, która faktycznie ułatwia pracę w trudnych miejscach. Jest ona w niektórych samochodach wręcz niezbędna.

PRZEJDŹ DO PRODUKTU

Wypolerowanie lampy

Dla kogo K2 Vapron?

K2 Vapron przeznaczony jest dla osób, które posiadają samochód z lampami wykonanymi z tworzyw sztucznych. Ważne, aby podkreślić, że produkt nie jest przeznaczony do regeneracji szklanych lamp. Niestety lampy plastikowe stosunkowo szybko zaczynają tracić na swoim wyglądzie i przede wszystkim na przeznaczeniu, czyli skutecznym oświetlaniu drogi.

Najczęściej dzieje się tak z powodu ich zmatowienia lub zżółknięcia. Na szczęście niezależnie od poziomu ich zniszczenia K2 Vapron działa rewelacyjnie. Poradzi sobie z lampami niezależnie od wieku samochodu, ponieważ materiał w starszych samochodach nieznacznie się zmienił do dzisiejszych lamp. Więc uniwersalność produktu może być wykorzystana w samochodzie z praktycznie każdego rocznika.

Dodatkowo K2 Vapron usuwa wszystkie niechciane defekty, które znajdują się na powierzchni reflektora. Jest to osiągnięte dzięki płynnemu poliwęglanowi, który skutecznie odbudowuje zniszczoną powierzchnię, przywracając wygląd reflektora.

Opinie K2 Vapron - instrukcja obsługi

Wielki plus zestawu K2 Vapron – opinie

Produkt tak samo jak świetnie wygląda w opakowaniu, tak działa on w praktyce. Już na samym starce miłym zaskoczeniem jest fakt, że nie ma potrzeby ściągania reflektorów, co nie jest tak oczywiste w takiej operacji. Często można usłyszeć, że aby zregenerować reflektor samochodowy, niezbędne jest jego ściągnięcie.

Jest to oczywiście kłopotliwe z różnego rodzaju przyczyn. Pierwszą z nich może być problem z demontażem. Drugą może być np. pytanie w momencie sprzedaży samochodu “Czemu reflektor był odkręcany?”. Zestaw K2 Vapron oferuje regeneracje bez konieczności demontażu lamp. 

K2 Vapron – instrukcja obsługi

 1. Na samym początku należy zabezpieczyć regenerowany reflektor, a raczej elementy sąsiadujące wokół niego. W tym celu możesz użyć specjalistycznej folii, lub taśmy lakierniczej. Możesz również użyć połączenia jednego i drugiego sposobu, aby mieć pewność, że elementy wokół lampy są na pewno skutecznie zabezpieczone.
 2. Następnie czas przystąpić do oczyszczenia reflektora i jego polerowania. W tym celu możesz użyć odtłuszczacza i glinki samochodowej. Następnie użyj papieru wodnego, zaczynając od najniższej gradacji, stopniowo ją zwiększając. Gradacja powinna oscylować w granicach 800-3000 w zależności od poziomu zniszczenia reflektora. Na koniec jeszcze raz odtłuść i wysusz powierzchnię.
 3. Wypełnij podłączony czajniczek mniej więcej do połowy, po czym odczekaj mniej więcej 6 minut. Poczekaj, aż produkt zacznie parować.
 4. Przyłóż końcówkę czajniczka do reflektora (nie dotykając go) i nałóż parę na cały reflektor.
 5. Pozostaw samochód na ok. 8 godzin w miejscu, gdzie reflektory nie będą narażone na kontakt z wodą. Po tym czasie produkt stwardnieje, tworząc skuteczną powłokę ochronną.

PRZEJDŹ DO PRODUKTU

K2 Vapron w Euro Parts

W sklepie Euro Parts kupisz zestaw w rewelacyjnej cenie. Posiadamy ten zestaw, oraz inne produkty, które będą Ci potrzebne do regeneracji lamp jak np. odtłuszczacz, papiery ścierne o różnych gradacjach, glinkę, taśmę lakierniczą, folię ochronną i wiele więcej. Nie czekaj i sprawdź naszą ofertę.

Kategorie

Panel użytkownika

Kontakt

Telefon: 574 780 502
Email: allegro@europarts.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00