Najlepsza skrobaczka do szyb, skrobaczka murska

Autor: Sklep motoryzacyjny Euro Parts

Najlepsza skrobaczka do szyb – skrobaczka murska z mosiężnym ostrzem

Skrobaczka murska w okresie zimowym jest już doskonale znana wśród kierowców. Ale czy faktycznie zasługuje na tytuł królowej skrobaczek? Sprawdźmy więc, co potrafi!

Jaka jest najlepsza skrobaczka do szyb?

Skrobaczka murska nazywana również fińską, zyskała swoją popularność parę ładnych lat temu, ale jej trend utrzymuje się do dzisiaj. Lecz co w niej takiego niezwykłego?

Głównym jej wyróżnikiem jest to, że posiada mosiężne ostrze. Dzięki niemu zamarznięty lód poddaje się o wiele szybciej niż przy skrobaczce plastikowej, która lubi się uginać oraz łamać.

Zazwyczaj uchwyty tych skrobaczek jak i cała ich konstrukcja, jest stworzona z o wiele trwalszego plastiku. Czuć to pod ręką, ponieważ jest ona dużo cięższa od zwykłej skrobaczki do szyb.

Podnosząc ją, ma się wrażenie, że trzyma się w ręku produkt z półki premium, a w rzeczywistości nie jest ona dużo droższa od zwykłej skrobaczki.

Jakie są dodatki w mosiężnej skrobaczce do szyb?

Pod tym względem nie ma żadnego wyjątku w porównaniu ze zwykłymi skrobaczkami. Znajdziemy tutaj klasyczne dodatki, ale z drugiej strony czy jest potrzebne coś więcej?

Rynek oferuje obecnie skrobaczki, które posiadają najczęściej szczotkę, gumę do ściągania pozostałości po lodzie, dodatkowe ostrze, a nawet i rękawice, która zastępuje nam rękawiczki.

Dodatkowo skrobaczka do szyb murska, występuje w różnych długościach, co pozwala jeszcze bardziej dopasować wybór skrobaczki do swoich potrzeb.

Najlepsza skrobaczka do szyb

Czy skrobaczka murska rysuje szyby?

To jest kolejne ważne pytanie, ale i pod tym względem skrobaczka wypada rewelacyjnie. Ostrze mosiężne jest skonstruowane w taki sposób, że posiada lekko zaokrągloną krawędź.

Dzięki takiemu wyprofilowaniu możesz spać spokojnie. Skrobaczka nie ma najmniejszego prawa porysować szyby, ponieważ jej ostrze jest na to po prostu za tępe. Jednak jest na tyle ostre, aby skutecznie zeskrobać zamarznięty lód z szyby.

Tak więc i pod tym względem skrobaczka murska wygrywa ze swoją konkurencją. Najbardziej polecana przez nas skrobaczka to:

Oryginalna skrobaczka murska do szyb i lusterek

Oryginalna skrobaczka murska do szyb i lusterek

Ta skrobaczka jest przystosowana do najcięższych warunków pogodowych, jakie mogą się pojawić w naszym klimacie. Jej ostrze jest idealnie oszlifowane, dzięki czemu na szybie nie pojawią się żadne uszkodzenia.

Druga strona skrobaczki posiada ostrze gumowe, dzięki któremu idealnie nadaje się do ściągania pozostałości po lodzie.

Skrobaczka posiada uniwersalną długość 37,5cm, która będzie dopasowana do praktycznie każdego samochodu. Jej rączka jest zrobiona z wytrzymałego tworzywa ABS, który wytrzyma najtrudniejsze warunki.

Skrobaczka do szyb murska – gdzie kupić?

Skrobaczka samochodowa jest bardzo ważnym akcesorium, który jest wręcz niezbędny na zimę. Można ją kupić praktycznie na każdej stacji benzynowej, w supermarkecie lub małym sklepie motoryzacyjnym.

Niestety w takich punktach zazwyczaj narzucona cena potrafi zwalić z nóg. W eurodetailing.pl oraz w europarts.pl znajdziesz skrobaczki w rewelacyjnej cenie z wysyłką w 24h! Dodatkowo możesz porównać sobie nasze ceny z cenami konkurencji, czego nie zrobisz w punkcie stacjonarnym.

Kategorie

Panel użytkownika

Kontakt

Telefon: 574 780 502
Email: allegro@europarts.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00