Pióra wycieraczek bosch opinie

Autor: Sklep motoryzacyjny Euro Parts

Pióra wycieraczek BOSCH – opinie i recenzje

Pióra wycieraczek marki BOSCH są jednym z najpopularniejszych wyborów kierowców na Polskich drogach. Patrząc na opinie zadowolonych użytkowników, są to faktycznie jedne z najlepszych piór wycieraczek na rynku. Czy faktycznie pióra wycieraczki BOSCH są takie dobre? W tym artykule to sprawdzimy!

Pióra wycieraczek Bosch — rodzaje, czyli co oferuje producent?

Jak praktycznie każdy inny producent Bosch stworzył w swoim katalogu różne rodzaje wycieraczek, które można znaleźć w sklepie motoryzacyjnym europarts.pl. Jest to seria Aerotwin, Eco oraz Rear. Każda z nich wyróżnia się czymś innym i jest przystosowana do innej pracy.

Pióra wycieraczek bosch aerotwin

Seria wycieraczek Bosch Aerotwin

Jest to najpopularniejszy wybór kierowców. Seria Aerotwin to nic innego jak wycieraczki bezprzegubowe, które są przystosowane do przedniej szyby pojazdu. Ich budowa jest bardzo charakterystyczna dla tego rodzaju piór wycieraczek. Wyróżniają się brakiem szkieletu. Wyglądają na szybkie jedynie jak guma, która została lekko wzmocniona i utwardzona w niektórych punktach i w rzeczywistości tak naprawdę jest.

Pióra wycieraczek Bosch Aerotwin są bardzo wytrzymałe i zostały przystosowane do każdy warunków pogodowych. Dotyczy to zarówno pory letniej jak i pory zimowej. Guma świetnie przystosowuje się do szyby, dzięki czemu skutecznie spłukuje wodę, oraz płyn do spryskiwaczy razem ze wszystkimi zanieczyszczeniami.

Seria wycieraczek Bosch Eco

Są to wycieraczki przegubowe, które są zdecydowanie tańsze od piór bezprzegubowych. Mają one jednak swoje plusy i minusy, więc nie należy od razu z nich rezygnować.

Bosch Eco są dużo bardziej wytrzymałe od wycieraczek Aerotwin. Nie chodzi o samą gumę, lecz o samą konstrukcję. Zostały one stworzone na metalowym stelażu, który od strony szyby posiada cienką gumkę zamontowaną na szybie (prowadnicy), a z drugiej sam stelaż, który posiada otwory do zamontowania wycieraczki na ramieniu.

Seria wycieraczek Bosch Rear

Seria Rear to seria stworzona jako tylne wycieraczki samochodowe. Nie mają one niestety podziału na wycieraczki szkieletowe i bezszkieletowe, tylko ogólnie na “tyle wycieraczki”. To powoduje, że decydując się na jeden rodzaj, należy je dobrać, rozpoznając ich budowę. Jednak zazwyczaj w opisie produktu można wyczytać czy są to wycieraczki przegubowe, czy bezprzegubowe.

Pióra wycieraczek bosch aerotwin

Pióra wycieraczek Bosch — opinie użytkowników

Według naszych klientów są to jedne z najlepszych wycieraczek dostępnych na rynku. Potwierdzają to pozytywne opinie, które znajdują się na naszym koncie Allegro jak i w naszym sklepie internetowym europarts.pl.

  1. “Dobrze wydane pieniądze. Raz a porządnie. Wieczny problem z niewłaściwym doborem firmy wycieraczek do samochodu zakończony. Polecam, w moim A3 Sportback robią robotę.”
  2. “Zgodne z opisem. Pasują bez problemu do Audi A3 8P. Ładnie zbierają. Póki co nawet cicho pracują.”
  3. “Wycieraczki świetnie przylegają do szyby przez co dobrze zbierają wodę oraz są ciche”
  4. “Taki zakup powinien byc oceniony po czasie, ale mam tej samej firmy wycieraczki w innym aucie i są ok 2gi sezon, więc ok”
  5. “Dobrze zbierają wodę, lecz po pewnym czasie lubią sobie zapiszczeć. Jednak ogólnie to nie ma się do czego przyczepić.”

Sprawdź nasze pozostałe publikacje.

Pióra wycieraczek BOSCH aerotwin

Czy opłaca się kupić pióra wycieraczek marki Bosch? – podsumowanie

Jest to na pewno jeden z lepszych wyborów i nie da się tego podważyć. Decydując się na tego producenta, otrzymujesz produkt, który jest sprawdzony przez dziesiątki tysięcy zadowolonych użytkowników. Jeżeli więc szukasz niedrogich piór wycieraczek i jednocześnie dobrych jakościowo to marka Bosch będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

Bosche’e mają swoje bolączki, lecz nie są one nie do zniesienia. Zdarza się, że wycieraczki piszczą lub pozostawią czasami smugę. Jednak w tej cenie są one niezastąpione i będą świetnym wyborem dla każdego kierowcy.

Kategorie

Panel użytkownika

Kontakt

Telefon: 574 780 502
Email: allegro@europarts.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00